2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis

ISPANIŠKOS VESTUVINĖS SUKNELĖS


Lietuvių nuotakos prideramai įvertino ispaniškas vestuvines sukneles PRONOVIAS. Jos suderina savyje viską, ko paprastai laukiama iš šių šventinių drabužių. Šio prekių ženklo kolekcijos išsiskiria dideliu įvairumu. Bet kuri mergina gali pasirinkti sau vestuvinę suknelę, kuri vienu metu bus šventinė, prabangi, stilinga ir gundanti.

Norite būti prašmatnia nuotaka? O gal norite nustebinti svečius neįprastu įvaizdžiu? Bet kuriuo atveju, PRONOVIAS suknelių variantai suteiks Jums galimybę padaryti įspūdį!

Suknelė iš Europos – šiuolaikinės nuotakos pasirinkimas
Ne visada pas merginą yra galimybė išvažiuoti į užsienį nusipirkti savo svajonių suknelę. Bet to ir nereikia, juk šiandien puikų vestuvinį drabužį galima rasti salone. Žinoma, tai pareikalaus nemažai laiko ir jėgų, bet rezultatas bus to vertas! Ypatingą paklausą tarp nuotakų turi europinės gamybos suknelės. Jos yra kokybės ir stiliaus pavyzdžiai, todėl toks pasirinkimas visiškai suprantamas. Be to, visoms europinėms kolekcijoms būdingas didelis modelių asortimentas, tarp kurių yra kaip ir romantiškų, jautrių, taip ir ekstravagantiškų drabužių.PRONOVIAS – tai puikus variantas visoms nuotakoms. Dizainerių suknelės iš Ispanijos leis nuotakoms tapti tikromis princesėmis. Kuo patrauklūs šie modeliai?

  • Tradicijų ir originalumo derinys. Tokios suknelės idealiai tinka merginoms, kurios nori truputį paįvairinti tradicinį nuotakos įvaizdį. Švelni, lengva ir stebuklinga, kiekviena iš jų turi savitą patrauklumą, kuris padarys nuotaką nepakartojama.
  • Didelis A silueto suknelių modelių pasirinkimas. Tarp ispanų gamintojo kolekcijų atsiras modelių ir romantiškai princesei, ir stilingoms ponioms, ir avangardo mėgėjoms.
  • „Undinės“ silueto suknelė patiks toms, kurios myli eleganciją ir prabangą. Šie jautrūs modeliai pavers nuotaką trapia statulėle.
  • Ispaniškų vestuvinių suknelių viršutinės dalies įvairovė pribloškia vaizduotę. Ypač įdomiai žiūrisi atviri variantai, kurie turi neįprastą formą: tiesūs, širdies formos, U-vaizdo, dekoruoti kristalais, akmenimis ir karoliukais.
  • Turtingas dekoras. Ant PRONOVIAS suknelių modelių galima pamatyti ir nėrinius, ir kristalus, ir karoliukus, ir blizgučius, ir išsiuvinėjimus, ir aplikacijas, ir ornamentus.


Ispaniškos vestuvinės suknelės iš salono „SANTA“
Mūsų vestuvinių suknelių salonas siūlo daugybę suknelių modelių. Vestuvinės suknelės iš Ispanijos, kurias mes siūlome nuotakoms, - tai kiekvienos merginos svajonė. Jos leis Jums sukurti nepamirštamą princesės iš pasakos įvaizdį.

Mes rūpinamės tuo, kad kiekviena nuotaka būtų nepakartojama šią svarbią jai dieną. Konsultantai padės Jums išsirinkti labiausiai tinkančią suknelę ir aksesuarus bei lydės Jus visuose pasiruošimo vestuvėms etapuose.


Džiaugiamės galėdami Jums padėti! Skambinkite telefonais +37067135775, +37052622257

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą